Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 060243808079 |
| EAN | 0602438080793 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,501
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Thank You |
|---|---|
| Sanatci | Ross, Diana |
| Cikis tarihi | 2021-11-05 |
| EAN/UPC | 0602438080793 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 060243808079 |
| EAN | 0602438080793 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.