Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGERE IMT2401272.1 |
| EAN | 4026424012722 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,114
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Flying On Abraham |
|---|---|
| Sanatci | Birch, Diane |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 4026424012722 |
| Label | Legere |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGERE IMT2401272.1 |
| EAN | 4026424012722 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.