Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262036031 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,467
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Atlanta's Burning Down |
|---|---|
| Sanatci | Dickey Betts & Great Southern |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 8719262036031 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262036031 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.