Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060247512808 |
| EAN | 0602475128083 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 41 mm · 2.03 kg |
| Weight | 2.03 kg |
| Discs / Records | 9 |
₺19,098
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Complete Albums 1983-1993 |
|---|---|
| Sanatci | Dio |
| Cikis tarihi | 2025-03-28 |
| EAN/UPC | 0602475128083 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 9 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060247512808 |
| EAN | 0602475128083 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 41 mm · 2.03 kg |
| Weight | 2.03 kg |
| Discs / Records | 9 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.