Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FANTASY OJC133.1 |
| EAN | 0888072351134 |
| Release Date | February 11, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,699
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | At the Five Spot Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | Dolphy, Eric |
| Cikis tarihi | 2021-04-16 |
| EAN/UPC | 0888072351134 |
| Label | Fantasy |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FANTASY OJC133.1 |
| EAN | 0888072351134 |
| Release Date | February 11, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.