Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060245827008 |
| EAN | 0602458270082 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,452
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Complete Communion |
|---|---|
| Sanatci | Cherry, Don |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 0602458270082 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060245827008 |
| EAN | 0602458270082 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.