Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLANK FORMS BF024LP |
| EAN | 0769791978027 |
| Release Date | June 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,484
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Summer House Sessions |
|---|---|
| Sanatci | Cherry, Don |
| Cikis tarihi | 2022-06-18 |
| EAN/UPC | 0769791978027 |
| Label | Blank Forms |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLANK FORMS BF024LP |
| EAN | 0769791978027 |
| Release Date | June 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.