Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD/VARESE SARABANDE 0888072630246 |
| EAN | 0888072630246 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 6 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Matrix - Original Soundtrack |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Don |
| Cikis tarihi | 2025-05-02 |
| EAN/UPC | 0888072630246 |
| Label | Varese Sarabande |
| Format | LP |
| Tur | Stage & Screen / Score |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD/VARESE SARABANDE 0888072630246 |
| EAN | 0888072630246 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 6 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.