Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MAIS UM MISD37A.1 |
| EAN | 0730003493607 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,190
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rebujo |
|---|---|
| Sanatci | Onete, Dona |
| Cikis tarihi | 2023-05-05 |
| EAN/UPC | 0730003493607 |
| Label | Mais Um |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MAIS UM MISD37A.1 |
| EAN | 0730003493607 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.