Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP211 |
| EAN | 0654378626722 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,628
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Hot Summer Night |
|---|---|
| Sanatci | Summer, Donna |
| Cikis tarihi | 2023-04-22 |
| EAN/UPC | 0654378626722 |
| Label | Driven By the Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRIVEN BY THE MUSIC DBTMLP211 |
| EAN | 0654378626722 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.