Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP2578 |
| EAN | 0889466257810 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,863
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Golden Tracks |
|---|---|
| Sanatci | Donovan |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0889466257810 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP2578 |
| EAN | 0889466257810 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.