Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 88985432331 |
| EAN | 0889854323318 |
| Release Date | December 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,359
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits (1969) |
|---|---|
| Sanatci | Donovan |
| Cikis tarihi | 2017-12-14 |
| EAN/UPC | 0889854323318 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 88985432331 |
| EAN | 0889854323318 |
| Release Date | December 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.