Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO IMT4007.1 |
| EAN | 0081227978884 |
| Release Date | November 23, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,565
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Doors(Mono)(1lp) |
|---|---|
| Sanatci | Doors |
| Cikis tarihi | 2010-12-16 |
| EAN/UPC | 0081227978884 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO IMT4007.1 |
| EAN | 0081227978884 |
| Release Date | November 23, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.