Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON |
| EAN | 5014797909335 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,061
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Woman of the Ghetto (Original Mix) / Free |
|---|---|
| Sanatci | Duke, Doris |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 5014797909335 |
| Label | Demon |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON |
| EAN | 5014797909335 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.