Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RARE DIAMONDS PRODUCTIONS RDP008VC |
| EAN | 4250444192113 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,688
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fight |
|---|---|
| Sanatci | Doro |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 4250444192113 |
| Label | Groove Attack |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RARE DIAMONDS PRODUCTIONS RDP008VC |
| EAN | 4250444192113 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.