Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER079 |
| EAN | 0844667052015 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,028
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anything Can't Happen |
|---|---|
| Sanatci | Paas, Dorothea |
| Cikis tarihi | 2021-05-28 |
| EAN/UPC | 0844667052015 |
| Label | Telephone Explosion |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER079 |
| EAN | 0844667052015 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.