Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC INOM587433.1 |
| EAN | 0196587433413 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺2,681
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Not Forgotten Archives: Old Bridge, New Jersey (1996) |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2022-11-11 |
| EAN/UPC | 0196587433413 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC INOM587433.1 |
| EAN | 0196587433413 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.