Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0603497821556 |
| Release Date | January 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,405
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Metropolis, Pt. 2: Scenes From a Memory |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2025-01-03 |
| EAN/UPC | 0603497821556 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Progressive Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0603497821556 |
| Release Date | January 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.