Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC |
| EAN | 0198028437516 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Parasomnia |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 0198028437516 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Progressive Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC |
| EAN | 0198028437516 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.