Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO RECORDS ATO0542LP |
| EAN | 0880882440510 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,167
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | New Ok |
|---|---|
| Sanatci | Drive-By Truckers |
| Cikis tarihi | 2021-01-29 |
| EAN/UPC | 0880882440510 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO RECORDS ATO0542LP |
| EAN | 0880882440510 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.