Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ADA NEWW6276.2 |
| EAN | 0607396627622 |
| Release Date | October 7, 2013 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 149 × 8 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 21st Century Hits: Best of 2000 - 2012 |
|---|---|
| Sanatci | Yoakam, Dwight |
| Cikis tarihi | 2013-09-30 |
| EAN/UPC | 0607396627622 |
| Label | New West Records |
| Format | CD |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ADA NEWW6276.2 |
| EAN | 0607396627622 |
| Release Date | October 7, 2013 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 149 × 8 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.