Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 8122797937 |
| EAN | 0081227979379 |
| Release Date | August 26, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,082
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits 71-75(Remastered |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2011-08-26 |
| EAN/UPC | 0081227979379 |
| Label | Rhino Focus |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 8122797937 |
| EAN | 0081227979379 |
| Release Date | August 26, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.