Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO-ELEKTRA R160205 |
| EAN | 0081227934002 |
| Release Date | July 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,737
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits Vol. 2 |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2024-07-05 |
| EAN/UPC | 0081227934002 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO-ELEKTRA R160205 |
| EAN | 0081227934002 |
| Release Date | July 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.