Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 8122796161 |
| EAN | 0081227961619 |
| Release Date | December 22, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,562
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hotel California |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2014-12-18 |
| EAN/UPC | 0081227961619 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 8122796161 |
| EAN | 0081227961619 |
| Release Date | December 22, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.