Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ELEKTRA 0081227817299 |
| EAN | 0081227817299 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,492
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | To the Limit: the Essential Collection |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0081227817299 |
| Label | Elektra |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ELEKTRA 0081227817299 |
| EAN | 0081227817299 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.