Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262039568 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gratitude |
|---|---|
| Sanatci | Earth, Wind & Fire |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 8719262039568 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262039568 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.