Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203772.1 |
| EAN | 8719262037724 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 321 × 6 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,757
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits |
|---|---|
| Sanatci | Earth, Wind & Fire |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 8719262037724 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203772.1 |
| EAN | 8719262037724 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 321 × 6 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.