Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVLP092 |
|---|---|
| EAN | 0886976994310 |
| Release Date | April 29, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,508
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Am |
|---|---|
| Sanatci | Earth, Wind & Fire |
| Cikis tarihi | 2010-04-29 |
| EAN/UPC | 0886976994310 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVLP092 |
|---|---|
| EAN | 0886976994310 |
| Release Date | April 29, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.