Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATHENS OF THE NORTH ATNO69.1 |
| EAN | 5050580829053 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,851
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Musica Para Todos |
|---|---|
| Sanatci | East Coast Love Affair |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 5050580829053 |
| Label | Athens of the North |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATHENS OF THE NORTH ATNO69.1 |
| EAN | 5050580829053 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.