Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7242387 |
| EAN | 0888072423879 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 323 × 26 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 1 |
₺9,823
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cookin' With Jaws and the Queen: the Legendary Pre |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Eddie 'Lockjaw' W. the Pat Smythe Trio & Ha |
| Cikis tarihi | 2023-03-17 |
| EAN/UPC | 0888072423879 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD 7242387 |
| EAN | 0888072423879 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 323 × 26 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.