Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PHARAWAY SOUNDS PHS030 |
| EAN | 4040824085780 |
| Release Date | March 4, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,203
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nice Yillara Gulum |
|---|---|
| Sanatci | Akbayram, Edip -& Dostlar- |
| Cikis tarihi | 2016-03-04 |
| EAN/UPC | 4040824085780 |
| Label | Pharaway Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PHARAWAY SOUNDS PHS030 |
| EAN | 4040824085780 |
| Release Date | March 4, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.