Ek Bilgi
| Label | POTOMAK 819901 |
|---|---|
| EAN | 4015698199017 |
| Release Date | December 5, 2002 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Zeichnungen Des Patienten O.T. |
|---|---|
| Sanatci | Einsturzende Neubauten |
| Cikis tarihi | 2002-12-05 |
| EAN/UPC | 4015698199017 |
| Label | Potomak |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | POTOMAK 819901 |
|---|---|
| EAN | 4015698199017 |
| Release Date | December 5, 2002 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.