Ek Bilgi
| Label | SONY MUSIC CATALOG |
|---|---|
| EAN | 0198029143911 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,623
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Schicksalsmelodien |
|---|---|
| Sanatci | Eisbrecher |
| Cikis tarihi | 2025-06-20 |
| EAN/UPC | 0198029143911 |
| Label | Sony Music Catalog |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Industrial Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SONY MUSIC CATALOG |
|---|---|
| EAN | 0198029143911 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.