Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW CONTINENT 101038 |
| EAN | 8436569195857 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,775
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ella & Louis |
|---|---|
| Sanatci | Fitzgerald, Ella & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 8436569195857 |
| Label | New Continent |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW CONTINENT 101038 |
| EAN | 8436569195857 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.