Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL836HG |
| EAN | 0889397218362 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 8 mm · 325 g |
| Weight | 325 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ella and Louis |
|---|---|
| Sanatci | Ella Fitzgerald & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 0889397218362 |
| Label | Dol |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL836HG |
| EAN | 0889397218362 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 8 mm · 325 g |
| Weight | 325 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.