Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINSTER LPSIS0014 |
| EAN | 0634457207554 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ella Hanshaw's Black Book |
|---|---|
| Sanatci | Hanshaw, Ella |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 0634457207554 |
| Label | Spinster |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINSTER LPSIS0014 |
| EAN | 0634457207554 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.