Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT |
| EAN | 4250137288819 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,720
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jabea |
|---|---|
| Sanatci | Elong, Jeano |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 4250137288819 |
| Label | Not |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT |
| EAN | 4250137288819 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.