Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY MRY162229.1 |
| EAN | 0602465793765 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,686
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tumbleweed Connection |
|---|---|
| Sanatci | John, Elton |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 0602465793765 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY MRY162229.1 |
| EAN | 0602465793765 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.