Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT900934.1 |
| EAN | 4050538900934 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 6 mm · 476 g |
| Weight | 476 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Ultimate Collection |
|---|---|
| Sanatci | Emerson, Lake & Palmer |
| Cikis tarihi | 2023-09-01 |
| EAN/UPC | 4050538900934 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT900934.1 |
| EAN | 4050538900934 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 6 mm · 476 g |
| Weight | 476 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.