Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB UDSACD2299 |
| EAN | 0821797229968 |
| Release Date | November 14, 2025 |
| Media | Hybrid SACD |
| Dimensions | 134 × 136 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,354
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Emerson, Lake & Palmer |
|---|---|
| Sanatci | Emerson, Lake & Palmer |
| Cikis tarihi | 2025-11-14 |
| EAN/UPC | 0821797229968 |
| Label | Mobile Fidelity Sound Lab |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB UDSACD2299 |
| EAN | 0821797229968 |
| Release Date | November 14, 2025 |
| Media | Hybrid SACD |
| Dimensions | 134 × 136 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.