Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS 643008023738 |
| EAN | 6430080237388 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,277
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pyha Kuilu |
|---|---|
| Sanatci | Entheomorphosis |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 6430080237388 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS 643008023738 |
| EAN | 6430080237388 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.