Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM145 |
| EAN | 5016025311453 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 625 g |
| Weight | 625 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,866
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Erasure |
|---|---|
| Sanatci | Erasure |
| Cikis tarihi | 2016-08-19 |
| EAN/UPC | 5016025311453 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM145 |
| EAN | 5016025311453 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 625 g |
| Weight | 625 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.