Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ANALOG AFRICA AADE015 |
| EAN | 4260126061538 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,194
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Roi Du Ziglibithy |
|---|---|
| Sanatci | Djedje, Ernesto |
| Cikis tarihi | 2022-10-07 |
| EAN/UPC | 4260126061538 |
| Label | Analog Africa |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ANALOG AFRICA AADE015 |
| EAN | 4260126061538 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.