Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TIDAL WAVES MUSIC TWM105 |
| EAN | 0650311500869 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,359
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Turning It Out |
|---|---|
| Sanatci | Stubbs, Errol |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 0650311500869 |
| Label | Tidal Waves Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TIDAL WAVES MUSIC TWM105 |
| EAN | 0650311500869 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.