Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME CLEAR VINYL 526003 |
| EAN | 8435723701552 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | At Last |
|---|---|
| Sanatci | James, Etta |
| Cikis tarihi | 2025-01-10 |
| EAN/UPC | 8435723701552 |
| Label | Waxtime Clear Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME CLEAR VINYL 526003 |
| EAN | 8435723701552 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.