Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Blix Street BLX410222.1 |
| EAN | 0739341022289 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,101
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Can Only Be Me |
|---|---|
| Sanatci | Eva Cassidy |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 0739341022289 |
| Label | Blix Street |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Blix Street BLX410222.1 |
| EAN | 0739341022289 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 316 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.