Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET BLX420143.1 |
| EAN | 0739342014382 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 323 × 29 mm · 1.58 kg |
| Weight | 1.58 kg |
| Discs / Records | 7 |
₺11,591
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nightbird (4lp 180g) |
|---|---|
| Sanatci | Eva Cassidy |
| Cikis tarihi | 2022-10-14 |
| EAN/UPC | 0739342014382 |
| Label | Blix Street |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 7 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET BLX420143.1 |
| EAN | 0739342014382 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 323 × 29 mm · 1.58 kg |
| Weight | 1.58 kg |
| Discs / Records | 7 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.