Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Blix Street G810190 |
| EAN | 0739341019081 |
| Release Date | December 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,471
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Somewhere |
|---|---|
| Sanatci | Eva Cassidy |
| Cikis tarihi | 2014-12-01 |
| EAN/UPC | 0739341019081 |
| Label | Blix Street |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Blix Street G810190 |
| EAN | 0739341019081 |
| Release Date | December 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.