Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Chrysalis Records BRC254LP-C1 |
| EAN | 0840401702628 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,376
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Everyone Says Hi |
|---|---|
| Sanatci | Everyone Says Hi |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 0840401702628 |
| Label | Chrysalis |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Chrysalis Records BRC254LP-C1 |
| EAN | 0840401702628 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.