Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN VRVB003750201.1 |
| EAN | 0602448946546 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,086
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fuse |
|---|---|
| Sanatci | Everything But the Girl |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 0602448946546 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN VRVB003750201.1 |
| EAN | 0602448946546 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.